Nedēļas lozungs

CD Starp abiem krastiem

Elija Kapicka
Pirkt 7.00 EUR
Dziedātājas Elijas mūzikas albuma "starp abiem krastiem" tapšanā piedalījušies mūziķis un komponists Raimonds Tiguls, grupas "Vēstniecība" solists Valters Gleške, gregorisko dziedājumu ansamblis "Schola Cantorum Riga" un citi atzīti mākslinieki.
Albumā "starp diviem krastiem" iekļauti 9 skaņdarbi, un katrs no tiem balstīts kādā no Svēto Rakstu vietām gan Vecajā, gan Jaunajā Derībā.
Gandrīz visu dziesmu un tekstu autore ir Elija, taču šoreiz projekts papildināts ar Raimonda Tigula komponētu skaņdarbu "Tēvreize" un Rutas Štelmaheres dzejoli "no dziļas dzelmes". Īpašas uzmanības vērts ir 73. psalms, kas ir triju autoru – Elijas, Guntara Prāņa un Raimonda Tigula – kopdarbs, kurā uz mūsdienu ambient mūzikas noskaņu fona harmoniski savijas senās gregoriskā korāļa nokrāsas.
Šajā projektā tika pieaicināti dažādi izpildītāji: aranžējumu autors Raimonds Tiguls, solisti - Līga Priede, Valters Gleške, gregorisko dziedājumu ansamblis "Schola Cantorum Riga" (vadītājs Guntars Prānis), koris "Mūza" (vadītājs Guntis Cimiņš), saksofonists Deniss Paškevičs.
Albums "starp diviem krastiem" ierakstīts Rīgas skaņu ierakstu studijā Reformātu baznīcā (Tālis Timrots).
Miksēts/māsterēts studijā "moonlight sound design" (Raimonds Tiguls).

  • 95 g
  • Izteiksme
  • 2010
Mājas lapa izstrādāta Graftik