Nedēļas lozungs

Pasaka par Puteklīti

Santa Knopkena
Pirkt 7.00 EUR
"...Tieši tobrīd pa šauro spraudziņu zem noputējušā bēniņu lodziņa iekļuva viegla vēja pūsma, kas Puteklīti aizpūta dzilāk bēniņos, kur uz lielas koka lādes vāka bija nolikta lielā, biezā grāmata.
"Bībele," izlasīja Puteklīte.
Tā nu Puteklīte, paslēpusies starp Grāmatas lapām, pavadīja daudzas dienas, sarunājoties ar Bībeli un klausoties viņas stāstos...."

Grāmatiņu par mazo putekļu meitenīti – Puteklīti iesāku rakstīt un zīmēt, lai uzdāvinātu savām mazmeitiņām dzimšanas dienā. Kad manis pašas izprintētā grāmatiņa bija gatava, tā iepatikās vēl kādiem cilvēkiem, kuri man ieteica Pasaku par Puteklīti izdot kā īstu grāmatu. Sākotnēji domāju: "Man jau nav finanses, lai izdotu grāmatu, droši vien varu tikai izplatīt internetā." Dievs svētīja, Svētā Gregora kristīgās misijas centrs palīdzēja sameklēt sponsorus un "Pasaka par Puteklīti" šobrīd jau ir skaista, krāsaina, 80 lappušu bieza grāmata cietajos vākos. Es tiešām par to priecājos un pateicos Dievam un esmu sākusi rakstīt un zīmēt jau divas jaunas kristīgas grāmatiņas bērniem.  
"Pasakas par Puteklīti" galvenā varone ir maza putekļu meitenīte – Puteklīte. Lielajā pasaulē viņa ir viena no daudzajiem putekļiem.
Viņu interesē tādi paši jautājumi kā tie, kas reizēm nodarbina arī cilvēku prātus - “No kurienes es esmu?” un “Kam es varētu būt noderīga?” Līdzīgi kā cilvēki viņa priecājas par dzīvi, piedzīvo jautrus brīžus un baidās no lietām, kas apdraud viņas eksistenci.
Bēgot no sava lielākā ienaidnieka – Putekļu sūcēja, Puteklīte nokļūst bēniņos, kur sastop, iepazīstas un sarunājas ar dažādām senām lietām, kuras viņa nekad agrāk nav redzējusi. Kad Puteklīte skaļi izsaka savu jautājumu: “Kam diez es varētu būt noderīga?”, Petrolejas lampiņa, iesaka Puteklītei aprunāties ar Bībeli. Sākas ilga, sirsnīga un aizrautīga saruna, kurā uz katru Puteklītes jautājumu ir precīza Bībeles atbilde, kurai savukārt seko atkal nākošais Puteklītes sirsnīgais jautājums, jautrs iestarpinājums vai prātīgs secinājums. Pēc neilga laika Puteklīte atkal kopā ar Bībeli nokļūst istabā. Viņa tiešām kļūst īpaša, jo palīdz kādam zēnam...  

Santa Knopkena

  • Cieti vāki
  • 22 x 30 cm
  • 620 g
  • Latvija
  • 2018
  • 9789934194658
Mājas lapa izstrādāta Graftik