Nedēļas lozungs

CD Lūk! Semināristi

Rīgas Garīgā semināra audzēkņi
Pirkt 6.10 EUR

Klajā nācis kāds visai neparasts mūzikas albums. Tā mūzikas autori un arī ieskaņotāji ir topošo katoļu priesteru grupa „Semināristi”. Grupa radusies aptuveni pirms diviem gadiem, apvienojoties muzikāli apdāvinātiem puišiem, kādu Rīgas Garīgajā seminārā ir ne mazums. Albumā ar nosaukumu „Lūk” iekļautas 16 kompozīcijas gan ar Svēto Rakstu tekstiem, gan Mātes Terēzes lūgšanas, kā arī Andreja Eglīša un Leonīda Breikša dzeja. Daudzās no dziesmām dzirdama Kārļa Miķelsona balss un basģitāras spēle. Kārlis mūziku apguvis Dārziņskolā un pēc tam arī divus gadus to studējis Berlīnē.

Viens no aspektiem, ko noteikti var teikt par šo albumu un tā noskaņu, ir nosaukums „Lūk”. Ja lasa no otras puses, tad sanāk „cool”. Albuma producents un arī grupas „Semināristi” menedžeris Pēteris Skudra nosaukumu „Lūk” uzskata par albuma atslēgu vairāku iemeslu dēļ:

„Lūk, tāpēc ka, lūk, esam mēs - semināristi, par kuriem varbūt daudzi nezina, par kuriem daudziem ir varbūt kaut kādi aizspriedumi kā par cilvēkiem no citas planētas; lūk - mēs esam tādi paši cilvēki kā pārējie un arī, lūk, ko mēs var paveikt”.

  • 14 x 12.5 cm
  • 70 g
  • Latvija
  • 2014
Mājas lapa izstrādāta Graftik