Nedēļas lozungs

Dievs pidžamā

Dr. Ričs Melheims
Pirkt 11.80 EUR
Šī grāmata nav tikai stāsts, dzīves gudrības un noderīga informācija par ģimenes saskarsmes garīgajiem un psiholoģiskajiem aspektiem. Autors piedāvā gatavu plānu, kurā var piedalīties ikviens – plānu, kā satuvināt ģimeni, un ceļu, kā ik vakaru to veidot veselīgu, laimīgu, drošu un dievbijīgu. Izmantojot šo plānu, ikkatrs varēs veidot savu ģimeni par vietu, kuru bērni kādu dienu raksturos kā jautrības, drošības, atbalsta, mīlestības, gudrības un dziļa miera salu.
Lai to panāktu, autors iepazīstina ar piecām darbībām, kas katru vakaru veicamas visiem kopā lieliem vai maziem: DALIES, LASI, RUNĀ, LŪDZ un SVĒTĪ cits citu.

Grāmatas tulkojuma idejas autors luterāņu mācītājs Ivars Jēkabsons saka: “Dievs pidžamā – tas varbūt skan neparasti. Bet iedomājies dienas noslēgumu, kur burtiski pidžamā Dievs top sadzirdams pie tevis, tavā istabā vakara sarunās, atmirdz tava bērna asarās un dzīvesdrauga mīlestības skatienā. Jā, tieši tik personīgs ir šīs grāmatas autora izdzīvots stāsts, kas praktisku soļu veidā aicina doties uz svētvietu ģimenes sirdī. Doties uz vietu, kur ģimenes kopībā sastapt Dievu un sadzirdēt citus mājas vidē. Un tas viss Dr. Ričam ir sācies ar sapni, kā būt vislabākajam tētim saviem bērniem. Viņam tas nozīmē dāvināt laiku otram un dāvināt īpašu laiku visiem kopā ar Dievu. Mums to praktizēt mājās nozīmētu atgūt garīgumam pienācīgo vietu ģimenēs tā, kā tas kristīgā dzīvē ir bijis vēlams. Domāju, šī grāmata būs lielisks palīglīdzeklis un izziņas materiāls ikvienam mācītājam, skolotājam, vecākam, krustvecākam – ģimenēm un mazo grupu vadītājiem.”

Ir plānots kopā ar šo grāmatu piedāvāt un organizēt arī seminārus, apmācības par šo vienkāršo metodi.
Grāmata veltīta kristīgās audzināšanas jautājumu aktualizēšanai ģimenē un draudzē, ikvienā mazā grupā. Mērķa auditorija ir: mācītāji, evaņģēlisti, svētdienas skolas skolotāji, vecāki un citi draudžu darbinieki.
Par autoru
Dr. Ričs Melheims ir rakstnieks, komponists, komiķis, karikatūrists, dramaturgs, ierakstu un filmu producents, izglītības sistēmu dizainers, mācību programmu izstrādātājs un cilvēka smadzeņu pētnieks-amatieris. Ričs ir kalpojis draudzēs kā mācītājs, nodibinājis starptautisku kalpošanu (www.faithink.com), izveidojis starptautisku uz prātu un mākslas platformām balstītu pirmsskolu modeli un uzstājies CNN, The Osgood Files un 50 tīkla ziņu kanālos no WNBC-New York līdz KTLA, sniedzot konsultācijas audzināšanas jautājumos.
Ričs ir ieguvis bakalaura grādu žurnālistikā Ziemeļdakotas Universitātē, teoloģijas maģistra grādu Lutera seminārā un kalpošanas doktora grādu semiotikā un nākotnes studijās Džordža Foksa Evaņģēliskajā seminārā. Ričs ir precējies ar Ārlisu Džoju un viņiem ir divi pieauguši bērni.
  • mīksti vāki
  • 15 x 21 cm
  • 216 lpp.
  • 260 g
  • Gesta, SIA
  • 2022
  • 9789934911514
Mājas lapa izstrādāta Graftik